GoGo Race 2023

Zveme všechny přznivce MTB
na XV. ročk GoGo Race

XV. ročník GoGo Race se bude konat
v sobotu 7. října 2023 ve Třtici

(5 km SZ od Nového Strašecí).

Opět bude omezený požet dvojic pro MTBO na 45. Doufáme, že atmosféra bude podobná té letošní, kde to bylo jak pro vás, tak i pro nás fajn.

Zkusíme opět vymyslet, kam Vás poslat, aby byla alespoň nějaká místa pro vás nová, ale je to stále těžší. Snad se to povede - nechte se překvapit. :-)

Každopádně přijeďte (přijďte) a užijte si "GoGo Race" podzimní pohodižku.
Náším cílem není dělat závod pro profíky, ale chceme, aby se potkali podobně naladění týpci, kteří si budou rozumět.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, vžetně rodin s dětmi. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registrace bude spuštěna na přelomu srpna a září 2024.


GoGo Race 2023 - Výsledky

8. října 2023

XIV. ročník GoGo Race je z námi. Letos jsme opět měli kliku a podrželo nás počasí. Na startu se sešlo 54 dvojic na MTBO a 6 běžců. Z toho byly 4 ženské dvojice, 18 mužských dvojic, v Mixech 16 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 16 dvojic. Bylo fajn vidět tolik malých borců na kolech. Běhu se účastnilo 2 běžkyně a 4 běžci.

Opět DĚKUJEME všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc za super výkony, bezkonfliktnost a pohodičku během celého dne. Letos byla trasa jedna z nejdelsších, co jsme kdy připravili, ale počet objetých kontrol byly skoro beze změn. Doufáme, že si na sobotu ve Třtici vzpomenete a budou to spíše pěkné vzpomínky :-). Příští rok v říjnu můžete s námi opět počítat. Rádi se s Vámi potkáme na 15. ročníku GoGo Race. Velké DÍKY patří samozřejmě všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

Poslední info před startem

5. října 2023

Do startu zbývají pouhé dva dny resp. noci. Dnes nás čeká velký Gastro nákup, zítra večer se začne s vařením tradiční dýňové polévky. Tak snad nás nevypečete, ať to nemusíme všechno sníst sami :-).
V sobotu ráno na vás budeme čekat ve Třtici od 8.30.

Prosíme všechny, neparkujte kolem kostela resp. mezi kostelem a domy, ať nemusíme řešit sousedská nedororumění. Zítra zkontrolujte, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat.
V sobotu už nebude tak slunečno jako doposud, tak si určitě vezměte na odpoledne něco suchého a teplého na převlečení. Přece jenom se výsledky bude muset nějakou tu "minutku" čekat.

Tak na viděnou a slyšenou v sobotu.

Všechny kontroly "zkontrolovány"

1. září 2023

O víkendu jsme objeli a zkontrolovali všechny kontroly. Celkem jsme zapotili, jednak bylo celkem teplo, druhak jsme projeli nějaké ty kopečky. Teď nás čeká (teda někoho z našich pomocníků) finální kontrola zakreslení. Náš catering tým ladí složení na GoGo Race. Nás pomalu ale jistě čeká kontrola “kelímků”, pásek na ruce a ostatního nezbytného vybení pro chod závodu. Stále máme otevřeny běžecké registrace, tak doufáme, že se běžci a běžkyně rozhoupou.

No do startu zbývá 27dní.