GoGo Race 2017

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 20179. ročník orienťáku GoGo Race
se bude konat 14. října 2017.

Snad se vydaří minimálně stejně, jako minulé ročníky. Budeme se snažit najít pro vás nová zajímavá místa a zkusíme trochu zlepšit úroveň závodu a jeho zázemí. :-)
Slibujeme, že se budeme snažit, abyste se k nám pořád rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu 2017 :-).


GoGo Race 2016

2. října 2016

Osmý ročník GoGo Race skončil. Letos byly "pro změnu" opět ideální podmínky, krásné slunečné počasí a nadšení účastníci. Na startu se sešlo 103 dvojic na MTBO a 7 běžců. Z toho bylo 9 ženských dvojic, 39 mužských dvojic, v Mixech 36 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 13 let) 18 dvojic. Běhu se zúčastnili 3 běžkyně a 4 běžci.

Doufáme, že se Vám letošní trasa líbila. Mezi nejméně navštívená stanoviště letos patřila 2, 4 a 5. Naopak nejatraktivnějsí byly kontroly 22, 9, a 19.

Chceme všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za předvedené výkony, za fair play, bezkonfliktnost a doufáme, že na orienťák si během dlouhých zimních večerů zavzpomínáte, přes jaro a léto potrénujete a příští rok v říjnu se opět uvidíme na 9. ročníku GoGo Race. Velký dík patří všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

Lubuna & Daviido

Poslední info před startem

28. září 2016

Doufáme, že se Vám začíná zvyšovat hladina adrenalinu v žilách. Do startu zbývají pouhé tři dny a my se rozhodně nenudíme:-). Zítra vyrážíme na velký nákup párků a dalšího proviantu. V sobotu si nezapomeňte natáhnout budík na dřívější hodinu a budeme na Vás čekat od 8.30 u stolečku.

Moc prosíme borce ze Strašecí, aby ponechali auta doma, ať mají přespolní kde zaparkovat. Bylo by fajn také zkontrolovat, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat. Letos nebude panovat slunečné počasí, a tak počítejte s kapkami deště a vemte si raději nějaké věci na převlečení.

Lubuna & Daviido

1. říjen se nezadržitelně blíží

22. září 2016

Do startu zbývá pouhých 8 dní. Nám zbývá vytisknout mapy, dojednat podrobnosti v BIOSce a vyladit tým :-)- Letos se můžete těšit na drobné změny. Nejvíce jsme zapracovali na zrychlení vyhodnocení. Sice doufáme, že bude pěkné počasí, ale nechceme abyste zbytečně prochladli. Od letošního ročníku si slibujeme více taktizování, některé kontroly nebudou zrovna zadarmo a "sežerou" Vám nějaký čas. Bude fajn neudělat moc chyb.
Bohužel stále nemáme dostatek běžců, to nás trochu mrzí. Tak, kdo by chtěl běžet neváhejte a zaregistrujte se stačí kliknout na Přihlášky.

Lubuna & Daviido