GoGo Race 2017

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 201810. ročník orienťáku GoGo Race
se bude konat pravděpodobně
6. října 2018.

Snad se opět vydaří minimálně stejně, jako minulé ročníky. Budeme se snažit pro 10. ročník najít atraktivní místa a pro vás nová stále zajímavá místa. Zkusíme promyslet, jak zlepšit označení kontrol na mapách a také nějaký update cateringu - nechte se překvapit. :-)
Opět se budeme snažit, abyste se k nám rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu 2018 :-).


GoGo Race 2017

15. října 2016

Devátý ročník GoGo Race je za námi. Měli jsme opět kliku, posunutý termín přinesl krásné slunečné počasí a pestrobarevnou podzimní krajinu. Na startu se sešlo 104 dvojic na MTBO a 13 běžců. Z toho bylo 7 ženských dvojic, 37 mužských dvojic, v Mixech 35 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 24 dvojic. Běhu se zúčastnilo 5 běžkyň a 8 běžců.

Chceme Vám všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za super výkony, za fair play, bezkonfliktnost a pohodičku během GoGo Race. Doufáme, že adrenalin už je vyplaven a že si na letošní orienťák občas v dobrém vzpomenete. Příští rok v říjnu se opět uvidíme tentokrát na 10. jubilejním ročníku GoGo Race. Velký dík patří všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

Poslední info před startem

11. října 2017

Do startu zbývají pouhé tři dny a my se rozhodně nenudíme:-). Zítra vyrážíme na velký nákup párků a dalšího proviantu. Tak koukejte všichni dorazit, ať nejíme párky do Velikonoc :-). V sobotu si natáhněte budík na dřívější hodinu. Budeme na Vás čekat od 8.30 u stolečku u BIOSky.

Moc prosíme borce ze Strašecí, aby ponechali auta doma, ať mají přespolní kde zaparkovat. Bylo by fajn také zkontrolovat, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat. Počasí snad bude celkem fajn, ale vezměte si na odpoledne něco suchého. Přece jenom na výsledky se bude muset nějakou tu minutku čekat.

Lubuna & Daviido

10 dní do startu GoGo Race

5. října 2017

Doufáme, že jste si stačili užít slunečný víkend, my alespoň ano. Nyní již přípravy jedou na plné obrátky. Rádi bychom trochu zrychlili start a tak vyzkoušíme drobnou změnu. Nechte se překvapit. Doufáme, že bude pěkné počasí, ale raději počítejte s tím, že hlavně po dojezdu bude chladno. Vezměte si s sebou něco teplého na převlečení nebo na zahřátí :-) Přece jenom vyhodnocení bude chvíli trvat.
O víkendu budeme prověřovat technické zázemí v BIOSce a testovat vyhodnocování. Kdyby chtěl někdo přispět cenami pro účastníky, tak budeme rádi.

Do startu zbývá již jen 10 dní. Lubuna & Daviido