GoGo Race 2017

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 20179. ročník orienťáku GoGo Race
se bude konat 14. října 2017.

Snad se vydaří minimálně stejně, jako minulé ročníky. Budeme se snažit najít pro vás nová zajímavá místa a zkusíme trochu zlepšit úroveň závodu a jeho zázemí. :-)
Slibujeme, že se budeme snažit, abyste se k nám pořád rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu 2017 :-).


Běžecké registrace jsou stále dostupné

10. září 2017

Registrace pro MTBO jsme ukončili tuto neděli 10. žáří. Máme registrovaných 107 dvojic. 11 ženských, 45 mužských a 50. smíšených teamů. Kdo by měl zájem se účastnit orienťáku na kolech napište nám majlíka nebo ná kontaktujte přes Facebook. V případě, že někdo odřekne Vám dáme vědět a zaregistrujeme Vás.
Stále jsou stále k dispozici registrace pro běžkyně a běžce. Doufáme, že se prozatimní počet "10" ještě pěkně navýší.

Do startu zbývá 34 dní. Lubuna & Daviido

Zahájení registrací
GoGo Race 2017

28. srpna 2017

Konec léta je tady a termín letošního ročníku je tzv. za dveřmi. Doufám, že jste si léto užili, či užíváte, my jsme také nelzaháleli. Dnes jsme spustili registrace na 9. ročník GoGo Race. Jsme zvědavi, zda Vám GoGo Race orienťák ještě nezevšedněl a kolik bude registrací do konce tohoto týdne.

Přihlásit se můžete jak na orientační závod dvojic na kolech nebo na orientační závod jednotlivců v běhu. Stačí pouze klinkout na odkaz níže

Do startu zbývá 47 dní

Lubuna & Daviiido

GoGo Race 2016

2. října 2016

Osmý ročník GoGo Race skončil. Letos byly "pro změnu" opět ideální podmínky, krásné slunečné počasí a nadšení účastníci. Na startu se sešlo 103 dvojic na MTBO a 7 běžců. Z toho bylo 9 ženských dvojic, 39 mužských dvojic, v Mixech 36 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 13 let) 18 dvojic. Běhu se zúčastnili 3 běžkyně a 4 běžci.

Doufáme, že se Vám letošní trasa líbila. Mezi nejméně navštívená stanoviště letos patřila 2, 4 a 5. Naopak nejatraktivnějsí byly kontroly 22, 9, a 19.

Chceme všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za předvedené výkony, za fair play, bezkonfliktnost a doufáme, že na orienťák si během dlouhých zimních večerů zavzpomínáte, přes jaro a léto potrénujete a příští rok v říjnu se opět uvidíme na 9. ročníku GoGo Race. Velký dík patří všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

Lubuna & Daviido