GoGo Race 2018

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 201911. ročník orienťáku GoGo Race
se bude pravděpodobně konat
5. října 2019.

Snad se opět vydaří minimálně stejně, jako předešlé ročníky. Zkusíme pro 11. ročník vymyslet, jak ho trochu zlepšit :-) přece jenom, náš prioritní cíl, poslat Vás na atraktivní místa v okolí Nového Strašecí, je rok od roku těžší. Zkusíme promyslet, jak zlepšit označení kontrol a také nějaký update cateringu - nechte se překvapit. :-)
Budeme se snažit, abyste se k nám rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu 2019 :-).


GoGo Race 2018

7. října 2018

Jubilejní desátý ročník GoGo Race skončil. Jako loni, tak i letos bylo během celého dne krásné slunečné počas. Na startu se sešlo 104 dvojic na MTBO a 12 běžců. Z toho bylo 14 ženských dvojic, 41 mužských dvojic, v Mixech 30 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 14 let) 19 dvojic. Běhu se zúčastnilo 3 běžkyně a 9 běžců.

Chceme všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc poděkovat za super výkony, za fair play, bezkonfliktnost a pohodičku během GoGo Race. Doufáme, že adrenalin už je vyplaven a že si na letošní orienťák občas v dobrém vzpomenete. Příští rok v říjnu se opět uvidíme na 11. ročníku GoGo Race. Velký dík patří samozřejmě všem, kdo nás podporují, pomáhají a vůbec se motají kolem příprav a průběhu závodu. :-)

Poslední info před startem

3. října 2018

Do startu zbývají pouhé tři dny resp. noci. My zítra vyrážíme na velký nákup občerstvení a dalšího proviantu. Tak koukejte všichni dorazit, ať to nemusíme jíst sami :-). V sobotu si natáhněte budík na dřívější hodinu. Budeme na Vás čekat od 8.30 u stolečku u BIOSky.

Moc prosíme borce ze Strašecí, aby ponechali auta doma, ať mají přespolní kde zaparkovat. Bylo by fajn také zkontrolovat, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat. Počasí snad bude celkem fajn, ale vezměte si na odpoledne něco suchého. Přece jenom na výsledky se bude muset nějakou tu minutku čekat.

Lubuna & Daviido

6 dní do startu GoGo Race

30. září 2018

Doufáme, že si užíváte slunečný víkend. Přípravy na letošní ročník jedou na plné obrátky. Doufáme, že pěkné počasí vydží i na příští sobotu. Počítejte raději s tím, že hlavně po dojezdu bude chladno. Vezměte si s sebou něco teplého na převlečení nebo na zahřátí :-) Přece jenom vyhodnocení bude chvíli trvat.
O víkendu projdeme finální verzi mapy a budeme testovat vyhodnocování.

Drobná nápověda peo letošní ročník: pomůže Vám, když poznáte některé listnaté stromy jako jsou bříza, osika, javor, buk a jabloň.

Do startu zbývá již jen 6 dní. Lubuna & Daviido