GoGo Race 2016

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 2016

1. října 2016 se bude konat

8. ročník orientačního závodu dvojic na kolech a běhu jednotlivců v okolí N. Strašecí.

Snad se vydaří minimálně stejně, jako minulý ročník. Budeme se snažit najít pro vás nová zajímavá místa. My se pokusíme zlepšit úroveň závodu a jeho zázemí. :-)
Slibujeme, že se budeme snažit, abyste se k nám pořád rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden v srpnu.


GoGo Race 2015

4. října 2015

Sedmý ročník GoGo Race skončil. Letos byly ideální podmínky, krásné slunečné počasí a nadšení účastníci. Na startu se sešel rekordní počet 122 dvojic na MTBO a 10 běžců. Orienťáku na kolech se účastnilo 11 ženských dvojic, 32 mužských dvojic, v Mixech 46 dvojic a v kategorii rodiny (rodič+dítě do 13 let) 23 dvojic. Běhu se zúčastnilo 6 běžkyň a 4 běžci. Návštěvnost GoGo Race opět stoupla, hlavně v kategorii rodina, to je opravdu super:-).

Doufáme, že se Vám letošní trasa líbila. Mezi nejméně navštívená stanoviště letos patřila 13, 14 a 15. Naopak nejatraktivnějsí byly kontroly 20, 19 a 9.

Všem bikerkám, bikerům, běžkyním a běžcům moc a moc děkujeme za předvedené výkony a doufáme, že na orienťák si během dlouhých zimních večerů zavzpomínáte, přes jaro a léto potrénujete a příští rok v říjnu se opět uvidíme na 8. ročníku GoGo Race.

Výsledky naleznete zde.
Fotografie přidáme co nejdříve.

Lubuna & Daviido & Dolton

Poslední info před startem

28. září 2015

Doufáme, že Vám pomalu, ale jistě začíná bublat adrenalin v žilách. Do startu zbývají pouhé tři dny a my se rozhodně nenudíme:-). Proti předchozím ročníkům trochu posunuli čas prezentace. Takže si nezapomeňte natáhnout budík na dřívější hodinu a v sobotu na Vás čekáme v 8.30 u stolečku.

Moc prosíme borce ze Strašecí, aby ponechali auta doma, ať mají přespolní kde zaparkovat. Bylo by fajn také zkontrolovat, jak jsou na tom Vaše biky, ať se nemusíte před startem zbytečně stresovat. My jsme si dnes objednali pěkné počasí :-) a tak se v sobotu možná i zapotíte ;-).

Lubuna & Daviido & Dolton

116 dvojic MTBO
12 běžců

28. září 2015

Dnes jsme ukončili registrace. Na MTBO máme nabito a uvidíme, jak to bude vypadat u kontrol, snad se tam nebudete moc mačkat. Doufáme, že se Vám směr letošního ročníku bude líbit :-). Zatím to vypadá, že klapne i počasí. Neradi bychom jedli 250 párků sami ;-)

Pozor důležitá informace. Posunuli jsme čas prezentace na 8.30-9.15 hod. a první dvojice vyrazí na start cca v 10.15. Chceme, aby se závod odjel (uběhl) v pohodě za denního světla a tepla. Tak se snažte dorazit včas :-).
Pořadí na startu bude stejné jako vždy, podle pořadí při prezentaci na startu. S kým se letos potkáte?

Lubuna & Daviido & Dolton