GoGo Race 2016

Zveme všechny příznivce MTB
na GoGo Race 2016

1. října 2016 se bude konat

8. ročník orientačního závodu dvojic na kolech a běhu jednotlivců v okolí N. Strašecí.

Snad se vydaří minimálně stejně, jako minulý ročník. Budeme se snažit najít pro vás nová zajímavá místa. My se pokusíme zlepšit úroveň závodu a jeho zázemí. :-)
Slibujeme, že se budeme snažit, abyste se k nám pořád rádi vraceli a užili si novostrašeckou domácí pohodičku.

GoGo Race se mohou účastnit naprosto všichni, včetně dam a dětí. (Děti mladší 15 let se mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodiče).

Registraci spustíme poslední týden
v srpnu.


1. říjen se nezadržitelně blíží

22. září 2016

Do startu zbývá pouhých 8 dní. Nám zbývá vytisknout mapy, dojednat podrobnosti v BIOSce a vyladit tým :-)- Letos se můžete těšit na drobné změny. Nejvíce jsme zapracovali na zrychlení vyhodnocení. Sice doufáme, že bude pěkné počasí, ale nechceme abyste zbytečně prochladli. Od letošního ročníku si slibujeme více taktizování, některé kontroly nebudou zrovna zadarmo a "sežerou" Vám nějaký čas. Bude fajn neudělat moc chyb.
Bohužel stále nemáme dostatek běžců, to nás trochu mrzí. Tak, kdo by chtěl běžet neváhejte a zaregistrujte se stačí kliknout na

Přihlášky

Lubuna & Daviido

Běžecké registrace jsou stále dostupné

14. září 2016

Registrace pro MTBO jsme ukončili v neděli. Máme registrovaných 104 dvojic, řekl bych, že je to ideální počet :-). Každopádně jsou stále k dispozici registrace pro běžkyně a běžce. Doufáme, že se prozatimní počet "6" ještě pěkně navýší.

Přihlášky

Do startu zbývá 17 dní. Lubuna & Daviido

79 registrací MTBO
za jeden týden!

6. září 2016

Registrace jedou jako po másle, dnes jsme zaevidovali 79. registraci. Raději upozorňujeme, že letos je limit pro MTBO nastaven na 100 dvojic. Kdo chce jet, tak se prosím zaregistrujte co nejdříve. Snad se dočkáme více běžců. Zatím máme registrované 2 běžkyně a dva běžce.
Kdo se ještě nezaregistroval, tak ať neváhá. Stačí klinout na níže uvedený odkaz a vyplnit registraci.

Přihlášky

Do startu zbývá 24 dní. Lubuna & Daviido