Startovací listina GoGo Race

Startovní listina - GoGo Race 2021 - MTBO

Stav registrací ke 29. 9. 2021



Do kategorie "MTBO - rodina" budou zařazeny pouze týmy, ve kterých je ročník narození jednoho z týmu 2009 nebo je účastník mladší.

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1.AmuletiNové StrašecíMichaela FrolíkováVáclav FrolíkRodina20
2.Bába s dědkemChiláBaara SládkováAlesh HegenbartMix89
3.ČeskoSlovenská strelaPrahaMichal DomesTatiana MikešováMix74
4.BarvajsoviSenomatyRadek JoglEdita JoglováMix87
5.FišeráciRynholecJaroslav FišerJaroslav Fišer ml.Muži54
6.RybaříciRynholecIvo RybářMartina RybařováMix75
7.Slepičí úletŘevničov/PlzeňJitka KefurtováKateřina FridrichováŽeny90
8.Michal & RadekRudaMichal AxamitRadek BaslíkMuži84
9.NezávoďáciNové StrašecíPavel KotykMartina KotykováMix103
10.PavlíčciOlešnáRichard PavlíčekIva PavlíčkováMix87
11.Adina a maminaMšecAdéla BestajovskáLibuše BestajovskáŽeny80
12.VaníčciSenomatyPetr VaníčekViktor VaníčekMuži61
13.Cykloenduro RakovníkRakovníkZbyněk SobotkaMilan JílekMuži113
14.Pavlínka a TomíkPrahaPavla ChlebounováTomáš HanzákMix72
15.Babička a dědečekŽíroviceMirka ŠpalkováMiroslav ŠpalekMix118
16.KapybaryKladno - PrahaMartin OudaPavel DáňaMuži93
17.DragonsKladnoBarbora BednářováFilip OudaRodina56
18.RóšovciPrahaPavel RošickýAlena RošickáMix61
19.RóšataPrahaBlanka RošickáVojtěch RošickýMix61
20.BEZ NÁŠLAPŮ TepliceSvětla KarešováPavel MajerMix89
21.Alfasqadra tým dynamickejch
čuprstár sekáčskejch vlkoušů
Nové StrašecíJirka Hejna, Ema Hejnová Lucka HejnováRodina47
22.Koudy´s PecinoffPecínovViktor KoudelkaJiří KoudelkaMuži64
23.Drtivá porážkaLužnáIrena BíláMilan BílýMix105
24.Triatlon KladnoKladnoQuba ČamekDavid ČamekMuži64
25.BeskydyPrahaMatěj NekvindaAdéla KovalováMix56
26.CitroniLhotaPetr ČížekOndřej KrupkaMuži68
27.KačomyšáciMladá BoleslavMichal VejvodaTomášek VejvodaRodina51
28.CykloamigosNové StrašecíPetr VacekPavel OlivaMuži92
29.Vidlak & BourakPraha/Františkovy LázněKristina GybasováKarla JaglováŽeny109
30.RHC Bikeriding Praha, Karlovy VaryEva PykováJitka ŠčerbováŽeny89
31.ČernochoviNové StrašecíMiroslav ČernýMagda Černá, Miroslav ČernýRodina47
32.Kvetinka Henri 50 anniversaryPrahaOlda NovakKlara FranzMix90
33.OutdoorOutsiders 134PrahaVlastimil GruberAdélka GruberováRodina47
34.Tom a JerryChlum/RakovníkTomáš TvrzJiří RýglMuži92
35.KuLeNové StrašecíLenka BechyňováJakub BechyněMix70
36.MaRůžKamenné Žehrovice/StochovJitka RůžičkováMilan VomastekMix108
37.AFtiMšecké ŽehroviceFrantišek NáprstekAnna NáprstkováMix79
38.Pivovarský koněKladnoZdeněk MaříkIva PosekanáMix108
39.ŠpikotiLužná/RakovníkPetr ŠpičkaJiří KotlíkMuži106
40.Kocouři v trouběNové StrašecíPavel ŠtajerVít Hofman Muži64
41.My dvaNové StrašecíZdeněk Nodl Michala Nodlová Mix114


Úščastníci po kategoriích


Startovní listina - GoGo Race 2021 - MTBO - Muži

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (5.)FišeráciRynholecJaroslav FišerJaroslav Fišer ml.Muži54
2. (8.)Michal & RadekRudaMichal AxamitRadek BaslíkMuži84
3. (12.)VaníčciSenomatyPetr VaníčekViktor VaníčekMuži61
4. (13.)Cykloenduro RakovníkRakovníkZbyněk SobotkaMilan JílekMuži113
5. (16.)KapybaryKladno - PrahaMartin OudaPavel DáňaMuži93
6. (22.)Koudy´s PecinoffPecínovViktor KoudelkaJiří KoudelkaMuži64
7. (24.)Triatlon KladnoKladnoQuba ČamekDavid ČamekMuži64
8. (26.)CitroniLhotaPetr ČížekOndřej KrupkaMuži68
9. (28.)CykloamigosNové StrašecíPetr VacekPavel OlivaMuži92
10. (34.)Tom a JerryChlum/RakovníkTomáš TvrzJiří RýglMuži92
11. (39.)ŠpikotiLužná/RakovníkPetr ŠpičkaJiří KotlíkMuži106
12. (40.)Kocouři v trouběNové StrašecíPavel ŠtajerVít Hofman Muži64

Startovní listina - GoGo Race 2021 - MTBO - Ženy

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (7.)Slepičí úletŘevničov/PlzeňJitka KefurtováKateřina FridrichováŽeny90
2. (11.)Adina a maminaMšecAdéla BestajovskáLibuše BestajovskáŽeny80
3. (29.)Vidlak & BourakPraha/Františkovy LázněKristina GybasováKarla JaglováŽeny109
4. (30.)RHC Bikeriding Praha, Karlovy VaryEva PykováJitka ŠčerbováŽeny89


Startovní listina - GoGo Race 2021 - MTBO - Mix

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (2.)Bába s dědkemChiláBaara SládkováAlesh HegenbartMix89
2. (3.)ČeskoSlovenská strelaPrahaMichal DomesTatiana MikešováMix74
3. (4.)BarvajsoviSenomatyRadek JoglEdita JoglováMix87
4. (6.)RybaříciRynholecIvo RybářMartina RybařováMix75
5. (9.)NezávoďáciNové StrašecíPavel KotykMartina KotykováMix103
6. (10.)PavlíčciOlešnáRichard PavlíčekIva PavlíčkováMix87
7. (14.)Pavlínka a TomíkPrahaPavla ChlebounováTomáš HanzákMix72
8. (15.)Babička a dědečekŽíroviceMirka ŠpalkováMiroslav ŠpalekMix118
9. (18.)RóšovciPrahaPavel RošickýAlena RošickáMix61
10. (19.)RóšataPrahaBlanka RošickáVojtěch RošickýMix61
11. (20.)BEZ NÁŠLAPŮ TepliceSvětla KarešováPavel MajerMix89
12. (23.)Drtivá porážkaLužnáIrena BíláMilan BílýMix105
13. (25.)BeskydyPrahaMatěj NekvindaAdéla KovalováMix56
14. (32.)Kvetinka Henri 50 anniversaryPrahaOlda NovakKlara FranzMix90
15. (35.)KuLeNové StrašecíLenka BechyňováJakub BechyněMix70
16. (36.)MaRůžKamenné Žehrovice/StochovJitka RůžičkováMilan VomastekMix108
17. (37.)AFtiMšecké ŽehroviceFrantišek NáprstekAnna NáprstkováMix79
18. (38.)Pivovarský koněKladnoZdeněk MaříkIva PosekanáMix108
19. (41.)My dvaNové StrašecíZdeněk Nodl Michala Nodlová Mix114




Startovní listina - GoGo Race 2021 - MTBO - Rodina

č. Tým Město Jméno a příjmení (1) Jméno a příjmení (2) Kategorie Součet let
1. (1.)AmuletiNové StrašecíMichaela FrolíkováVáclav FrolíkRodina20
2. (21.)Alfasqadra tým dynamickejch
čuprstár sekáčskejch vlkoušů
Nové StrašecíJirka Hejna, Ema Hejnová Lucka HejnováRodina47
3. (17.)DragonsKladnoBarbora BednářováFilip OudaRodina56
4. (27.)KačomyšáciMladá BoleslavMichal VejvodaTomášek VejvodaRodina51
5. (31.)ČernochoviNové StrašecíMiroslav ČernýMagda Černá, Miroslav ČernýRodina47
6. (33.)OutdoorOutsiders 134PrahaVlastimil GruberAdélka GruberováRodina47





Startovní listina - GoGo Race 2021 - Orientační běh



č. Jméno a příjmení Město Kategorie
1.Jaroslav KamenikNové StrašecíMuži
2.Aleš PluháčekNové StrašecíMuži
3.Milan KmeťNové StrašecíMuži
4.Štěpán PolívkaNové StrašecíMuži