Všetík v akci

GoGo Open 2010

V sobotu 11. září se ve sportovním areálu Na Kocourku uskutečnil 18. ročník nohejbalového turnaje GoGo Open, kterého se zúčastnilo 8 týmů. Je škoda, že nedorazilo více mužstev, protože počasí turnaji letos opravdu přálo. Jelikož nepřijeli ani obhájci Hrozba z Lán, čekal putovní pohár na nové vítěze.

V základní části turnaje se spolu utkaly všechny týmy. První čtyři postupovaly do finále. Ostatní týmy se pak utkali o 5. až 8. místo. Do finále nakonec postoupily týmy: New Bubu, GoGo, Veteráni a Širokorozchodná. Duely o první příčky byly vyrovnané. Všichni finalisté předvedli výborné výkony. Štěstěna se nakonec přiklonila k týmu Veteráni (Rynholec), kteří turnaj vyhráli. Na druhém místě skončili novostrašečtí GoGo a jako třetí v pořadí tým New Bubu. Všechny týmy obdržely věcné ceny a vítězové získali putovní pohár.

Organizátoři děkují městu Nové Strašecí za poskytnutí grantu a městského sportoviště a ostatním sponzorům za podporu turnaje.

Tak za rok
Lubuna

Základní skupina - GoGo Open 2010

Veteráni 3 z nouze GoGo Široko. New Bubu Tři polívky 90210 Rodina Skóre Body Pořadí
Veteráni   2:0 2:0 2:0 1:1 2:0 2:0 2:0 13:1 13 1
10:4 10:8 10:4 10:5 10:9 10:5 10:5 5:10 10:2 10:3 10:3 10:6 10:3 10:2
3 z nouze 0:2   0:2 1:1 0:2 2:0 2:0 0:2 5:9 5 6
4:10 8:10 4:10 5:10 8:10 10:5 5:10 4:10 10:6 10:3 10:4 10:5 9:10 5:10
GoGo 0:2 2:0   2:0 2:0 2:0 2:0 1:1 11:3 11 2
4:10 5:10 10:4 10:5 10:4 10:4 10:6 10:1 10:3 10:1 10:8 10:9 8:10 10:3
Široko 0:2 1:1 0:2   0:2 2:0 1:1 2:0 6:8 6 4
9:10 5:10 10:8 5:10 4:10 4:10 6:10 7:10 10:8 10:4 9:10 8:10 10:7 10:4